Asfalt

Powody, by kochać małego członka

Przyznaje: kiedy przyszedł punkt kulminacyjny (nie, nie pierwsza randka, a nawet nie pocałunek), w skrócie, kiedy w końcu objawił się w całej swojej chwale, nie można było ukryć małego „rozczarowania: jego penis jest mały. O mój Boże, to nie jest małe, ale nie ma nawet wieży Eiffla, którą znalazłbyś między nogami w swoich fantazjach. Nie panikuj, chłopca nie można wyrzucić.

Powody, by kochać małego członka

„Tymczasem musisz pamiętać, że pytanie o jego rozmiar nie jest fundamentalne dla osiągnięcia orgazmu: pochwa jest elastycznym organem, a przyjemność może przyjść nawet w obecności małego członka”, zapewnia dr Stefania Piloni, ginekolog ekspert w seksologii. „Nie wspominając, że w większości przypadków orgazm jest osiągany przez kobietę poprzez stymulację łechtaczki. I tutaj rozmiar penisa jest całkowicie nieistotny.

Pamiętaj, że dzięki odpowiednim suplementom możesz powiększyć swojego penisa. Na tej stronie z suplementami możesz kupić te najlepsze.

To będzie…. Ale czy wydaje ci się, że z nadmiernie wyposażonymi dziećmi wszystko jest lepsze? Weź pod uwagę, że jest to tylko psychologiczne uwarunkowania: przyjemność pochodzi z głowy (w przeciwnym razie, jak można uzasadnić fakt, że czasami czujesz się dużo, a czasami nic?), a wiedza o konieczności czynienia z dużym penisem ekscytuje cię od początku i to również zwiększenie wrażliwości na poziomie pochwy. A potem, w każdym razie, spójrz na fakt, że nawet mały penis (i jego zdrowy nosiciel) ma swoje zalety. Znaleźliśmy co najmniej 6. Tutaj są!

Jest zawsze w pogotowiu.

Pierwszy powód do zadowolenia z mini penisa? Zobaczysz, że zachowa piękną i trwałą (um….) godność.

U podstawy mechanizmu erekcji znajdują się ciała jamiste, dwa gatunki gąbek znajdujących się po bokach penisa, które w obecności bodźców erotycznych wypełniają się krwią i nabierają turgidalnego charakteru. Im większe są, tym większa ilość krwi, która musi płynąć, a zatem erekcja jest trudniejsza i niestabilna.

Zostań czarodziejką seksu oralnego.

Istnieją dwie szkoły myślenia o fellatio: albo je kochasz, albo ich nienawidzisz. Niektórzy uważają to za bardzo ekscytujące, inni praktykują to tylko dla „obowiązku” (oczywiście, są też i tacy, którzy odmawiają jego wykonania. Jeśli jesteś jednym z nich, idź dalej). W każdym razie, jeśli zdecydowałeś się to zrobić, z małym penisem będzie to łatwiejsze, ponieważ wysiłek mięśni żucia jest mniejszy. A jeśli chcesz oddawać się konkretnym technikom, możesz to zrobić. Będzie wdzięczny i będzie chciał cię natychmiast oddać.

Możesz wykonać każdy wyczyn.

Pochwa ma około 8-10 centymetrów długości, na końcu której znajduje się szyja macicy. Jeśli penis jest bardzo długi i duży, łatwo jest, że w niektórych pozycjach, zwłaszcza tych, w których przesuwa się głęboko do pochwy, dotyka szyi macicy, bardzo delikatny obszar.

Dla niektórych kobiet przyjemnie jest otrzymywać strzały tłoków w okolicy szyjki macicy, podczas gdy dla innych jest to bolesne. W każdym razie, z małym penisem możesz zrobić Cirque du Soleil w spokoju.

Jest bardzo dobry w robieniu czegoś innego.

Nie myśl, że właściciel małego pocisku nie zdaje sobie sprawy z jego rozmiaru: to właśnie od czasu, gdy jest w oszukującym ubraniu, mierzy go razem z innymi! To właśnie dzięki tej świadomości wielu ludzi rozwija inne zdolności amatorskie i są w tym hojni. Dla kobiety osiągnięcie orgazmu z samą penetracją jest trudne, podczas gdy w przypadku stosunków ustnych jest to o wiele łatwiejsze. Będziesz zadowolony, a on będzie się czuł bardzo męsko. Lepiej niż to….

Pozwala na wypróbowanie analizy.

Problem polega na tym, że jeśli jest on szczególnie uzdolniony, może to być bolesne, zwłaszcza jeśli cierpisz na hemoroidy, bardzo powszechne zaburzenie (nie myśl, że jesteś jedyny!). Z małym penisem, z drugiej strony, tkanki doznają mniej urazów: taki związek jest mniej męczący. Ważne jest, aby zawsze używać neutralnego smaru, bez perfum i koloru.

Poznaj najlepsze domowe sposoby na wydłużenie stosunku seksualnego – kliknij tutaj.

Brak zapalenia pęcherza moczowego, dziękuję!

Pęcherz opiera się bezpośrednio na przedniej ścianie pochwy. Jeśli pęcherz jest przez dłuższy czas rozszerzony i „ciągnięty”, cały obszar staje się gorący i rozpalony. To klasyczne poporodowe zapalenie pęcherza moczowego. Wyobraź sobie ścianę, która jest uderzona młotkiem: na dłuższą metę możesz zrujnować nie tylko ścianę, która otrzymuje ciosy, ale także ścianę przyległą… Oczywiście, im większy penis, tym większe ryzyko cierpienia na to zaburzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *